wc
 
Mam na imię Marcin i od zawsze uwielbiałem dobrze pojęte piękno, które poprawia nastrój, inspiruje nowe pomysły i motywuje do działania. Już w dzieciństwie dostosowywałem przestrzeń w pokoju (czy nawet w wc, hehe) do swoich oczekiwań, układając zabawki w zależności od koloru, odkładając pieniądze na drobne, ale uświetniające „aranżacje” gadżety i fototapety, czy sprzątając według ustalonych przez siebie kryteriów. Lata mijały, pasja dojrzewała, aż wreszcie zacząłem się kształcić na kierunku architektury wnętrz (specjalizacja: projektowanie wnętrz, z zamiłowania: aranżacja biura), zdobywać doświadczenie i prowadzić własne biuro projektowe.

WC – Witam Ciebie, wierny Czytelniku!

Rosnące zainteresowanie doradztwem wśród znajomych skłoniło mnie zaś do założenia bloga, który to właśnie czytasz, drogi Czytelniku, a który ma za zadanie uzmysłowić i przypomnieć, że urządzenie oraz wyposażenie swoich czterech kątów jest nie tylko ważne, ale wprost kluczowe. To w nich przeżywamy bowiem najważniejsze chwile w życiu, to w nich odpoczywamy, to w nich rozmawiamy z bliskimi i to w nich planujemy przyszłość… trudno zatem, żeby podczas aranżacji nie czerpać z najlepszych trendów designerskich i lifestylowe’ych, dlatego to właśnie do takiej podróży Cię serdecznie zapraszam!

Ze mną poznasz styl skandynawski, ze mną wybierzesz wspomniane fototapety dla dzieci, ze mną znajdziesz najlepsze meble do biura i co więcej – ze mną dowiesz się wszystkiego, czego chcesz. Dlaczego? Otóż jestem otwarty na każdy temat, dlatego – jeżeli cokolwiek z wyżej wymienionych Cię interesuje, a nie ma tego jeszcze na blogu – zostaw mi wiadomość w komentarzu. Przestudiuję sprawę, poczytam (tak, tak, poczytam, bo nie zgrywam tu meblowego omnibusa!) i bardzo chętnie odniosę się do Twojego problemu. Uważam bowiem, że nie sztuką jest pisać o tematach, w których czuję się najlepiej, a wręcz przeciwnie – o wiele lepiej jest sięgnąć do tematów, które interesują Ciebie drogi Czytelniku, a które ja sam także muszę zgłębić. W ten sposób ubogacimy się nawzajem. I o to chyba chodzi, prawda?

Aranżacja biura, aranżacja domu, komu, komu, bo idę do domu!

Pomysły tu opublikowane pochodzą z mojego wieloletniego doświadczenia, z doświadczenia kolegów z branży, a także po prostu z życia i obserwacji. Do Twojej dyspozycji oddaję następujące działy:

  •  „Pomysł na…„, gdzie piszę o świeżych lub ponadczasowych pomysłach aranżacyjnych. Nowoczesne projekty, armatura sanitarna, naturalne środki czystości, zbędne graty – mam pomysł na wszystko!
  •  „Remonty i wykończenia„, gdzie znajdziesz praktyczne wskazówki na temat remontowania i wykańczania całego mieszkania lub pojedynczych pomieszczeń,
  •  „Ciekawostki aranżacyjne„, czyli wszystko, co ciekawe, a co nie pasuje do powyższych, a w tym najnowsze meble Chesterfield, meble Agata, Bodzio, ciekawości ze świata techniki meblowej, nowoczesne akcesoria meblowe, nowoczesne zastosowania starych rozwiązań i wiele, wiele innych.

Czuj się tu jak u siebie w domu, drogi Czytelniku, i – czy się zgadzasz, czy nie zgadzasz – zostaw po sobie ślad w komentarzu, proszę.