Łóżko Spot by Vox z nagrodą iF DESIGN AWARD 2015

łóżko piętrowe
 
Firma Vox ma powody do radości, albowiem została pierwszym laureatem nagrody iF DESIGN AWARD w kategorii Home Furniture. Gratuluję i uważam, że tak prestiżowe wyróżnienie jest wystarczającym powodem, aby poznać zwycięzcę bliżej.

Na swojej stronie (http://www.meble.vox.pl) VOX chwali się, że nagrodzona kolekcja pt. „Spot by Vox” (dokładniej mówiąc – nagrodzone zostało łóżko piętrowe, ale należy do kolekcji, z którą tworzy całość, więc mówimy o całości) – jako, że jest kolekcją do pokoju dziecięcego – czerpie inspiracje z godzin spędzonych na podwórku, na huśtawkach czy na grach w chowanego, czyli tak naprawdę ze wszystkiego, co najlepsze w naszym dziecięcym żywocie.

Trzeba przyznać, że rzeczywiście – gdy się jej przyjrzymy bliżej, można weń dostrzec to „coś”, co rzeczywiście może wyzwolić pokłady dziecięcej wyobraźni. Pomijając jednak ogólniki, podsycane dodatkowo przez autorów (co nie znaczy, że to źle – jak jest czym, to chwalić się trzeba!), mnie urzekł ów wieszak na kółkach, którym można zaparkować we wnęce łóżka, a który – jak mniemam – jest wykorzystywany przez dzieciaki raczej do zabawy.

Jeszcze raz gratuluję i życzę kolejnych sukcesów polskim firmom wnętrzarskim.

Opisywana kolekcja do wglądu na: http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli-vox-spot-by-vox#

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *